HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

Vitajte v obchode LUK.skPrvý profesionálny kamenný lukostrelecký obchod na Slovensku, už od roku 2008 (aj e-shop).

Prečo si kúpiť luk od nás ?

  • Lukostrelecký obchod LUK.sk je prvý kamenný lukostrelecký obchod v SR so špecializáciou na luky a kuše od roku 2008 aj najväčší profesionálny lukostrelecký obchod (aj e-shop) pod vedením dlhoročného aktívneho lukostrelca Michala Velčíka, ktorý má viac ako 26-ročné skúsenosti so športovou súťažnou olympijskou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a cez 13 rokov vedie tréningy v lukostreleckom klube ELÁN a spolu so svojím tímom organizoval množstvo individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk) a tiež v našej novej prvej profesionálnej vnútornej lukostrelnici, ktorá je súčasťou obchodu, kde s Vámi nový luk/kušu hneď aj otestujeme, môžete si prísť k nám aj počas otváracích hodín zastrieľať, príp. absolvovať kurz lukostreľby či streľby z kuše.
  • V obchode nájdete viac ako 8000 druhov potrieb na lukostreľbu a streľbu z kuše, 3500 aktívnych produktov je na e-shope LUK.sk,v predajni vo Viničnom nájdete viac ako 180 druhov rôznych lukov a kuší v rôznych prevedeniach, silách, veľkostiach a farbách, cez 70 druhov rôznych šípov. Dokážeme promptne vybaviť každého lukostrelca, tak súťažného ako aj rekreačného kompletnou výbavou pri osobnej návšteve, rovnako aj poslať tovar kuriérom.
  • Sme lukostrelci a pomáhame začínať novým lukostrelcom.  Pri kúpe luku/kuše vždy získate bezplatne aj odborné poradenstvo k manipulácii s lukom/kušou, s každým zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého strelca na kúpu luku/kuše objednávame na konkrétny termín. Priemerný predaj luku/kuše u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny, na rozdiel od rôznych iných e-shopov, ktoré ponúkajú často nevhodné výbavy lukov, my sa zákazníkom skutočne venujeme.
  • Pomôžeme Vám vybrať správny luk/kušu, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne luk/kušu nastavujeme a pripravujeme na streľbu. Potom s Vami ako budúcim lukostrelcom/kušostrelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa, aby každý mal výbavu čo najlepšie vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali a prinášali radosť.
  • Už pri prvej kúpe v obchode dostanete od nás zdarma základnú stručnú inštruktáž streľby z luku a/alebo kuše v našej lukostreleckej hale (súčasť obchodu), aby ste vedeli s lukom/kušou manipulovať a bezpečne strieľať. Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby z luku (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil vedúci obchodu Ing. Michal Velčík,, ktorý je stále aktívny súťažný strelec a tréner lukostreľby s licenciou.
  • Ak si u nás kúpite čokoľvek, berieme za to zodpovednosť a zabezpečujeme následný servis výbavy. Tiež usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov lukostrelecké súťaže viackrát za rok a tiež umožňujeme absolvovať lekcie a kuryz na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove (www.strelba.sk) a vo Viničnom (v našej hale). 
  • Ak neviete k nám prísť osobne, pri KAŽDOM jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky každého zákazníka pred odoslaním tovaru a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme si s Vami, aby ste dostal tovar, ktorý očakávate. Tovar, ktorý je skladom Vám odosielame v daný deň, najneskôr nasledujúci a na ďalší ho máte doma (cez kuriéra). Spokojnosť Vás ako zákazníka je pre nás prvoradá. Sami sme v prvom rade lukostrelci a kušostrelci.

Nechceme Vás len presvedčiť, chceme Vás aj potešiť a milo prekvapiť.

Dakujeme za Váš nákup

Náš tím

Ing. Michal Velčíklukostrelec a vedúci obchodu

Ing. Ján Vrtielka, PhD.lukostrelec, odborný predajca

Michal Bátoralukostrelec, odborný predajca, dobierky

Kúpa Vášho luku alebo kuše je pre nás i Vás osobná záležitosťNapíšte nám

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.